Skelbimas

OLANDIJOS ĮMONĖ IEŠKO ŽMONIŲ DIRBTI GĖLIŲ ŠILTNAMIUOSE

(ĮDARBINIMUI NETAIKOME JOKIŲ MOKESČIŲ)
Mūsų partneriams, Olandų įmonei, ieškome darbuotojų norinčių dirbti gėlių šiltnamiuose Olandijoje.

IŠVYKIMAS KIEKVIENĄ KETVIRTADIENĮ!

Darbo pobūdis:
Darbas prie gėlių apdirbimo linijų
Pumpurų, nudžiuvusių lapų ištraukimas, gėlių genėjimas
Gėlių sodinimas, genėjimas, priežiūra, sodinukų sodinimas į vazonėlius, ir kiti paruošiamieji darbai
Reikalavimai:
Galimybė išvažiuoti į Olandiją bent 3 mėnesiams
Stipri motyvacija fiziniam darbui
Anglų kalbos pagrindai (nebūtina, jeigu grupėje yra Angliškai kalbančių asmenų)
Amžius iki 45 metų.
Siūlome:
Tiesioginį įdarbinimą Olandijos įmonėje, be jokių įdarbinimo mokesčių
Kas savaitę ir laiku mokamą atlyginimą. Jeigu Jums daugiau nei 23 metai, darbdavio siūlomas atlyginimas bus 10,- EUR prieš mokesčius
Apgyvendinimą darbo metu Olandijoje (apgyvendinimas mokamas apie 97 EUR savaitei)
Nemokamą transportą į ir iš darbo.

Siųsti cv el. paštu: cv@personeta.lt ir tel. pasiteiravimui +370-663-63567

Atsiųskite savo CV