Apie mus

UAB „Personeta“ padės surasti kvalifikuotus, patikimus ir motyvuotus darbuotojus Jūsų organizacijai.

Nepriklausomai nuo Jūsų verslo dydžio ar srities, mes surasime Jums tinkamiausius kandidatus, kurie atitiks Jūsų lūkesčius ir reikalavimus. Turime didelį kandidatų tinklą ir naudojame išsamias atrankos procedūras, kad užtikrintume, jog gausite aukštos kvalifikacijos ir motyvuotus darbuotojus.

Jei jums reikia greitos, laikinos darbo jėgos dėl sezono, projektų ar laikino personalo trūkumo, mes galime padėti. Mūsų laikinas personalas yra pasiruošęs greitai prisijungti prie jūsų komandos ir prisidėti prie jūsų verslo sėkmės.


Kad pasiekti mūsų tikslus, savo darbe laikomės kelių principų:


Patikimumas ir kokybė:

Užtikrinti, kad Jūs gautumėte aukštos kokybės personalo atrankos ir nuomos paslaugas. Mes atliekame kruopštų kandidatų tikrinimą, įvertindami jų kvalifikaciją, darbo patirtį ir asmenines savybes, kad užtikrintume, jog gausite tik geriausius darbuotojus.

Lankstumas ir efektyvumas:

Stengiamės būti lankstūs, atsižvelgdami į jūsų specifinius poreikius ir rasti sprendimus, kurie atitiktų jūsų lūkesčius.


Pasitikėkite mūsų patirtimi ir žiniomis personalo paieškos ir atrankos srityje, kad galėtumėte sutelkti savo pastangas į svarbesnius veiklos aspektus. Leiskite mums paimti atsakomybę už atrankos procesą ir užtikrinti, kad jūs gausite aukštos kvalifikacijos, motyvuotus darbuotojus, kurie prisidės prie jūsų organizacijos sėkmės.