Darbdaviams

Esame specializuota personalo atrankos bei laikinojo įdarbinimo kompanija, kuri padės Jums surasti ir įdarbinti motyvuotus ir aukštos kvalifikacijos darbuotojus.

Mūsų tikslas yra padėti Jums sukurti stiprią ir produktyvią komandą, kurioje kiekvieno nario indėlis prisideda prie Jūsų verslo sėkmės.


UAB Personeta teikiamos paslaugos apima:

Darbuotojų paieška ir atranka 
  • Ieškome tinkamų kandidatų, vykdome darbo pokalbius ir vertinimą, siekdami atrinkti geriausius darbuotojus Jūsų organizacijai.
Darbuotoju nuoma / laikinasis įdarbinimas 
  • Greitai ir efektyviai surandame laikinus arba nuolatinius darbuotojus Jūsų organizacijai.
  • Mes turime platų kandidatų tinklą, vykdome kruopščią atranką ir kvalifikacijos patikrinimus, taip užtikrindami, kad gausite motyvuotus aukštos kokybės darbuotojus, pritaikytus jūsų poreikiams.
  • Mes pasirūpinsime administraciniais reikalais, susijusiais su darbuotojų atlyginimais, teisiniais aspektais ir kitomis reikalingomis paslaugomis, leisdami jums sutelkti dėmesį į verslo augimą.

 

Mes atidžiai vertiname kiekvieną bendradarbiavimo galimybę ir norėtume sužinoti daugiau apie jūsų poreikius ir tikslus.

Jeigu Jus domina mūsų siūlomos paslaugos ar turite klausimų, prašome susisiekti tel. +37066363567 arba el. paštu INFO@PERSONETA.LT .

Mūsų specialistai bus pasirengę aptarti Jūsų verslo iššūkius ir pasiūlyti tinkamą sprendimą, pritaikytą Jūsų poreikiams.
Mes tikime, kad galime sukurti sėkmingą ir abipusiai naudingą partnerystę, siekiant Jūsų verslo augimo ir sėkmės.